DREAMFIELDS DOLPhins

Dreamfields Dolphins spelen in de hoogte amateurcompetitie van de Nederlandse Basketball Bond, de promotiedivisie. Het team bestaat uit een mix van spelers met veel (eredivisie)ervaring en talentvolle jonge basketballers. De Dreamfields Dolphins draaien de afgelopen jaren mee in de top van de promotiedivisie en zijn een kweekvijver voor het talent dat op termijn kan aanhaken bij Yoast United. 

Spelers

SIGO JÖRISSEN

Point Guard

OLAF JANSEN

Center

WINSTON HOFT

Point Guard

BRIAN VAN WEIJENBERG

Guard

PIM DE VRIES

Guard

ROBIN SIMONIS

Power Forward

BRAM VAN LOENEN

Forward

NOUR YAAQOBI

Forward

Pepijn Vermeulen

Center

DUNCAN JOOSTEN

Forward

MATTHEW VAN TONGEREN

Power Forward

STEFANOS OUDE BOS

Power Forward

Staff

MICHAEL SCHUURS

Hoofdcoach

PATRICK KLOMP

Assistent Coach

WILLIE HERMENS

Teammanager

PROMOTIEDIVISIE
2022-2023

Team
Gespeeld
Punten
Saldo
1
ApolloHeat MSE 1 MSE 2
0
0
0
2
Attacus MSE 1
0
0
0
3
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
0
0
0
4
CobraNova MSE 1
0
0
0
5
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
0
0
0
6
De Groene Uilen MSE 1
0
0
0
7
BS Leiden MSE 1
0
0
0
8
Lokomotief MSE 1
0
0
0
9
BV Noordkop/SUNS MSE 2
0
0
0
10
Scylla MSE 1
0
0
0
11
Utrecht Basketball MSE 1
0
0
0
12
Uitsmijters MSE 1
0
0
0
Datum
Tijd
Thuis
Uit
01-10-2022
20:00
Uitsmijters MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
08-10-2022
20:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
De Groene Uilen MSE 1
29-10-2022
19:30
Attacus MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
05-11-2022
18:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
BS Leiden MSE 1
12-11-2022
20:00
Scylla MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
19-11-2022
20:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
CobraNova MSE 1
03-12-2022
17:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
10-12-2022
20:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
Utrecht Basketball MSE 1
17-12-2022
20:30
ApolloHeat MSE 1 MSE 2
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
14-01-2023
17:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
BV Noordkop/SUNS MSE 2
21-01-2023
19:00
Lokomotief MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
28-01-2023
17:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
Uitsmijters MSE 1
04-02-2023
15:30
De Groene Uilen MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
11-02-2023
17:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
Attacus MSE 1
04-03-2023
21:00
BS Leiden MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
11-03-2023
17:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
Scylla MSE 1
18-03-2023
18:00
CobraNova MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
25-03-2023
17:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
01-04-2023
08:30
Utrecht Basketball MSE 1
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
15-04-2023
20:00
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
ApolloHeat MSE 1 MSE 2
30-06-2023
08:30
BV Noordkop/SUNS MSE 2
Dreamfields Dolphins MSE 2 MSE 1
Datum
Thuis
Uit
Uitslag