GET United

Vrouwen U21

1e divisie

Volgende wedstrijd Vrouwen U21 S.B.U. VSE 1 Thuis 12 september 2026 · 11:00 · Sportcentrum De Kooi

Selectie

De selectie voor dit seizoen wordt nog samengesteld en verschijnt hier zodra die bekend is.

Wedstrijdinformatie

Programma

Wedstrijdinformatie Vrouwen U21 — Programma
Datum Wedstrijd Locatie Tijd
12 september 2026 Vrouwen U21 S.B.U. VSE 1 Thuis Sportcentrum De Kooi 11:00
20 september 2026 High Five VSE 1 Vrouwen U21 Uit De Drieburcht 11:45
26 september 2026 EBV Baros VSE 1 Vrouwen U21 Uit Woudestein 12:00
3 oktober 2026 Vrouwen U21 Trajanum VSE 1 Thuis Sportcentrum De Kooi 11:30
11 oktober 2026 Jolly Jumpers VSE 2 Vrouwen U21 Uit Sportcomplex De Vlaskoel 14:00

Bijgewerkt om 06:40